• date ball extruding rolling machine
  • More than ten  years of experience
  • cake cookie date bar chocolate enrobing machine

Избрана Производи

за нас

Основана во Шангај во 2004 година, Шангај тато Индустриски копродукции, Ltd е стратешки лоцирана во близина на Hongqiao и Пудонг аеродром. На кратко растојание обезбедува погодности за клиентите во посета на работилницата.

По повеќе од десет години искуство и технички акумулација, компанијата располага со производствена база прва класа и изградба на R & D, како и целосен сет на опрема за обработка. Покрај тоа, ние имаме тим на високи инженери и техничари кои се дизајнира и да се подобри машини со највисоки перформанси и да се обезбеди тест основи за клиенти во согласност со нивните различни барања. Со комбинација на напредна опрема и технички таленти, ние може да произведе 20 протеин бар машини ...

Научи повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !