Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали сте производител?

Да, ние are.We сме производител на машини за храна, но, исто така, даваат набавки услуги ако клиент бара.

Која е вашата гаранција за машини?

Нашата гаранција е 12 месеци, со целиот работен век.

Дали ви обезбеди формула за машина?

Да, ние обезбеди formula.we може да се прилагоди на формула во согласност со локалните вкус на купувачот ако клиент бара.

Дали ви обезбеди инсталација и пуштање во работа?

Да, ние испрати техничари за машина инсталација и пуштање во работа, машина работи и локални тренинг тим.

Дали ви се направи кориснички машина?

Да, може да се обезбеди прилагодено машина според requirements.We клиентите, исто така, даваат клуч решение ако клиент бара.

Може да се организира фабрика инспекција и машина за проверка пред цел?

Да, ние организираме фабрика инспекција и машина за проверка, ако клиентот бара.

Може да се организира пратка?

Да, можеме да организираме на пратката за корисникот, доколку клиентот бара.

Може да ви испрати примерок?

 No.Our машина не е достапен да се испрати sample.But ние може да покани на клиентите за фабрика во посета, или на клиентите да ни пратите својот производ samples.For мала машина делови, може да се преговара со клиентите и организира превозот со авион.

Како е вашиот квалитет на машина?

 Нашата машина се сите храна одделение, сите делови се поврзува со храна се од нерѓосувачки steel304, конфигурација (електрични дел, мотор, конвертор, итн) во согласност со клиент бара.

Колку вработен е потребно за машина?

 Зависи од машината купувачи condition.for една машина, треба 1-2employees, за производствена линија, треба 5-8employees или повеќе.

Сакаат да работат со САД?