• banner3-2(1)
  • banner4-1
  • banner1-1
  • ba202007011730583697594
  • More than ten  years of experience

Produkte Featured

  • q1
  • q2
  • q3
  • 公司

Rreth nesh

Themeluar në Shanghai në 2014, Shanghai papa Industrial Co, Ltd ndodhet strategjikisht pranë Hongqiao dhe Aeroportit Pudong. Distanca e shkurtër ofron lehtësi për klientët për të vizituar punëtorinë.

Pas më shumë se dhjetë vjet përvojë dhe akumulimit teknike, kompania jonë ka një bazë të klasit të parë të prodhimit dhe R & D ndërtesë, si dhe një seri të plotë të pajisjeve të përpunimit. Përveç kësaj, ne kemi një ekip të inxhinierëve dhe teknikë të lartë të cilët të hartuar dhe për të përmirësuar makina me performancë të lartë dhe të sigurojë bazat e testimit për klientët sipas kërkesave të tyre të ndryshme. Me kombinimin e pajisjeve të avancuara dhe talente teknike, ne mund të prodhojë 20 makina bar proteina ...

Mëso më shumë

Arritje të reja